Prostovoljci/-ke pozdravljeni/-e,
vsi, ki vas zanima prostovoljstvo v tem šolskem letu in bi želeli sodelovati pri dejavnostih gRajskega centra za družine LU Ormož (animacija otrok, pomoč na delavnicah: pustno rajanje, praznične delavnice, itd.), vas vabim, da se mi pridružite v torek, 15. 10. 2019, ob 13.00 v ormoškem gradu.

Seznanili se boste z možnostmi sodelovanja in prednostmi, ki vam jih to sodelovanje prinaša. Opravljene ure boste lahko koristili v sklopu OIV in ID.

Dobimo se 12.45 v avli šole in se skupaj odpravimo na sestanek. Z učitelji bo dogovorjeno, da lahko greste ta dan prej od pouka. Sestanek se bo zaključil ob 14.00.

Prosim, da zainteresirani dijaki/nje potrdite torkovo prisotnost koordinatorici PSD Poloni Kosec Krajnc po elektonski pošti (polona.krajnc1@guest.arnes.si) ali ustno.

Koordinatorica PSD:
Polona Kosec Krajnc