Učitelj / elektronski naslov

Predmet

Pogovorna ura za dijake

Renata BEZJAK
renata.bezjak@gimnazija-ormoz.si
NEM, SOC, VES, AD, ITS sreda,
7.00–7.45
Sonja BEZJAK
sonja.bezjak@gimnazija-ormoz.si
MAT, MAO
ponedeljek,
7.00–7.45 
Roman BOBNARIČ
roman.bobnaric@gimnazija-ormoz.si
FIZ, FZN, INF, IKT
sreda,
 7.007.45 
Jožica BRENČIČ
jozica.brencic@gimnazija-ormoz.si

DTP

po dogovoru
Nina CERKVENIK
nina.cerkvenik@gimnazija-ormoz.si

ANG

četrtek,
7.00–7.45
Mateja EPŠEK
mateja.epsek@gimnazija-ormoz.si

BIO, MIK, ANF, ITS

torek,
7.00–7.45
mag. Blanka ERHARTIČ KRALJ
blanka.erhartic@gimnazija-ormoz.si

SLO, VES

torek,
7.00–7.45
Vanja GABER KREPŠA
vanja.gaberkrepsa@gimnazija-ormoz.si

KEM, NAO, PUD

torek,
7.00–7.45 
Tanja GALUN ZALOŽNIK
tanja.galunzaloznik@gimnazija-ormoz.si

NEM, GEO DRO, ITS

četrtek,
14.05–14.50 
Nives JANŽEKOVIČ
nives.janzekovic@gimnazija-ormoz.si

MAT

petek,
7.00-7.45
Aleš JURČEC
ales.jurcec@osormoz.si

ŠV

po dogovoru
Lenka KEČEK VAUPOTIČ
lenka.kecek-vaupotic@gimnazija-ormoz.si

INF, IKT, MUL, INZ, ITS

sreda,
14.05-14.50
Martin KOLAR
martin.kolar@gimnazija-ormoz.si
ŠV petek,
14.05–14.50
Helena KOLARIČ
helena.kolaric@gimnazija-ormoz.si

laborantka
FIZ, KEM, BIO

/
Polona KOSEC KRAJNC 
polona.koseckrajnc@gimnazija-ormoz.si

pedagoginja,
NAS

/
Špela KUKEC
spela.kukec@gimnazija-ormoz.si
KOV, PPP po dogovoru 
Aleš LUBI
ales.lubi@gimnazija-ormoz.si

GLA, UME, USI, PUO
bend

ponedeljek,
14.00–14.50 
Aleksandra MAROLT
aleksandra.marolt@gimnazija-ormoz.si

ZNO, NPP, IZB, DTP, ETK, DOS, BOP, ZNITB

po dogovoru
Simona MEGLIČ
simona.meglic@gimnazija-ormoz.si

ANG, SLO, ITS

sreda,
14.05–14.50
Bojana MORAVEC
bojana.moravec@gimnazija-ormoz.si

ŠV, USI

sreda,
14.05–14.50 
Karmen PLAVEC
karmen.plavec@gimnazija-ormoz.si

ZGO, GEO, AD

torek,
14.05–14.50
Sonja POSAVEC
sonja.posavec@gimnazija-ormoz.si

MAT

sreda,
7.00–7.45
Jožica POTOČNJAK
jozica.potocnjak@gimnazija-ormoz.si

 DOS

po dogovoru
Katja SKOLIBER
katja.skoliber@gimnazija-ormoz.si

IZN, ZNO, ZNK, DOS, TER. IZB

petek,
14.05–14.50 
Tatjana SKOLIBER
tatjana.skoliber@gimnazija-ormoz.si

VZD, ZPD

po dogovoru
Melita ŠALAMUN
melita.salamun@gimnazija-ormoz.si

LU, USI, LI

petek,
9.30–10.15
mag. Aleksandra ŠTIH
aleksandra.stih@gimnazija-ormoz.si

SLO, JIO

ponedeljek,
14.05–14.50
Vesna TOMŠE
vesna.tomse@gimnazija-ormoz.si
PSI
ponedeljek,
7.00–7.45 ali 13.15–14.00
Nina VENTA
nina.venta@gimnazija-ormoz.si

PSI, VZO, IGO, RUP

ponedeljek,
14.05–14.50
Boštjan VIHER
bostjan.viher@gimnazija-ormoz.si

IZN, NPP, DOS

po dogovoru

Klavdija ZORJAN ŠKORJANEC

klavdija.zorjan-skorjanec@gimnazija-ormoz.si

GLA, zbor po dogovoru
Ana ŽOHAR
ana.zohar@gimnazija-ormoz.si
FIL po dogovoru

 

(Visited 1.358 times, 1 visits today)