Radi smo na stopnicah 😊

Debaterji Gimnazije Ormož smo se skupaj z mentorico Renato Bezjak udeležili drugega letošnjega srednješolskega debatnega turnirja, ki je potekal 19. novembra 2022 na II. gimnaziji Maribor. Ponovno smo pokazali, da delamo odlično.

Ne samo, da se na vsakem turnirju fotografiramo na stopnicah 😊 – na tem turnirju smo dvakrat stali tudi na stopničkah!

Debatna ekipa Ormož A v sestavi Lina Šnajder, Dina Grabovac in Anej Žalar je dosegla odlično 3. mesto med 19 ekipami. Debatna ekipa Ormož B, ki so jo sestavljali Matej Bratuša, Domen Hebar in Filip Kirič, se je uvrstila na 7. mesto.

Poleg tega je Lina Šnajder postala tudi 3. najboljša govorka turnirja med 57 govorci. Pohvaliti moramo tudi Dino Grabovac, ki je bila 7. najboljša govorka, in Aneja Žalarja, ki je bil 7. najboljši govorec med skupno 45 novinci. Iskrene čestitke!

Ponovno se bomo skušali uvrstiti na stopničke na naslednjem turnirju, ki bo 12. decembra na naši gimnaziji.

(Visited 384 times, 1 visits today)