“Jutro smo začeli s plemenito obloženim kruhom z nutello. Nato smo se odpravili v center mesta, kjer smo pričeli z interaktivno igro. Razdelili smo se v skupine ter raziskali center mesta Bytom. Obdajale nas je bogata arhitektura. Prav tako smo pristali v kulturnem centru in gledališču.

Po kočani aktivnosti smo se vrnili v hostel, kjer smo si odpočili, saj je bil dopoldan kar naporen. V skupni sobi hostla smo predstavili svoje grbe, ki so predstavljali osebnost, hobije in sanje. Nato smo v skupinah izdelali slovarček in v vseh štirih jezikih predstavili pet besed po svoji izbiri.

Popoldne smo dvignili svoj nivo energije s kavbojsko polko, nato pa je vsaka država predstavila delovanje mladinskih parlamentov ali drugega načina udejstvovanja mladih v lokalnem okolju.”

(Visited 54 times, 1 visits today)