Dragi dijaki,
zgodilo se je podobno, kot se zgodi pozimi, čeprav sneg napovejo. 😊 Takrat običajno zamujajo avtobusi, danes pa »zamujajo« spletne učilnice. Brez panike in brez skrbi! Tehnične težave se bodo uredile, mi pa bomo naredili, kar smo načrtovali. Spremljajte dogajanje in se, prosim, obveščajte med seboj.

V kolikor bo prihajalo do tehničnih zapletov, lahko dijaki in starši pišete na elektronski naslov podpora@gimnazija-ormoz.si. V primeru, da se težav ne da rešiti z navodili prek elektronske pošte, vas bomo poklicali po telefonu.

Če dijak, starši ali skrbniki oddajo zahtevek, naj le-ta vsebuje naslednje podatke:
• ime in priimek dijaka
• razred dijaka
• kje oziroma pri katerem predmetu/dejavnosti je težava
• kaj je težava (zaželena zaslonska slika ali fotografija zaslona ob pojavitvi težave)
• po potrebi telefonska številka

S skupnimi močmi nam bo uspelo. 🙂

(Visited 44 times, 1 visits today)