KULTURNO–UMETNIŠKE VSEBINE ZA DIJAKE IN DIJAKINJE 1., 2. IN 3. LETNIKA OBEH PROGRAMOV

(obvezni del obveznih izbirnih vsebin za gimnazijski program
in
obvezni del interesnih dejavnosti za program predšolske vzgoje)

 

KAJ: Gledališka predstava iCankar; detektivka za mlade. Igrajo Nataša Keser, Jure Kopušar/Vid Klemenc in Domen Valič. Več o tem si lahko preberete na spletu: https://www.cd-cc.si/sl/kultura/za-otroke-in-mladino/icankar
KDAJ: četrtek, 7. junij 2018, ob 18. uri
KJE: Dom kulture Ormož
OPOMBE: cena vstopnice 6 € (bo na položnici)

Udeležba je za vse dijake/dijakinje načeloma obvezna. Če kdo že zdaj ve, da ga takrat ne bo, mora odsotnost napovedati svojemu razredniku/svoji razredničarki ali organizatorki OIV in ID Renati Bezjak do vključno četrtka, 31. 5. 2018.
V tem primeru ne bo plačal vstopnice, manjkajoče ure pa mora nadomestiti na sledeči prireditvi:

KAJ: Operni večer na Panorami; glasbeni večer ob največjih opernih uspešnicah pretekle in prihodnje sezone bo izvedla OPERA SNG Maribor s simfoničnim orkestrom, zborom in solisti pod taktirko dirigenta Simona Krečiča. Več o tem si lahko preberete na spletu: http://ptuj.info/sl/kultura-in-dozivetja/druga-dozivetja/operni-vecer-na-panorami/
KDAJ: sobota, 9. junij 2018, ob 20.30
KJE: Grič Arheološkega parka Panorama
OPOMBE: Vstop je prost. V primeru slabega vremena bo koncert v nedeljo, 10. junija 2018, ob 20.30. Prevoz ni organiziran s strani šole, saj gre za nadomestno dejavnost. Na mestu dogodka se morate oglasiti pri organizatorki OIV in ID Renati Bezjak, da si zabeleži vašo prisotnost.

Če se dijak/dijakinja udeleži obeh dogodkov, mu pripadata 2 uri za izbirni del OIV oziroma ID.

(Visited 31 times, 1 visits today)