Spoštovani dijaki/dijakinje in starši,

morda ste med tistimi dijaki in dijakinjami, ki še nimate (popolnoma) izdelane vaše študijske in poklicne poti, zato se vam konec poletja v Ljubljani ponuja izvrstna priložnost, da si jo oblikujete. Karierni centri Univerze v Ljubljani v tednu od 27. do 31. 8. 2018 organizirajo poletno šolo za dijake »Več kot 360 priložnosti, ki čakajo nate«. Namen poletne šole je spodbuditi dijake, da začnejo pravočasno razmišljati o izbiri študija, da prepoznajo svoje interese, osebnostne lastnosti in kompetence, se seznanijo z možnostmi študija in zaposlovanja v prihodnosti in se tako lažje odločijo glede nadaljnje študijske in karierne poti. Več informacij o poletni šoli v Ljubljani najdete na: https://www.uni-lj.si/v_ospredju/2018060815370184/.
Poletna šola je za dijake brezplačna. Na delavnice se lahko prijavljate do zapolnitve mest.

(Visited 37 times, 1 visits today)