Gimnazija Ormož organizira dvodnevni podjetniški vikend (startup vikend).

Udeležencem (dijakom Gimnazije Ormož in devetošolcem) ponujamo izjemno priložnost, da spoznajo, kako poteka razvoj poslovne ideje in njena realizacija v praksi. Na intenzivnem podjetniško-zabavnem vikendu bodo ekipe poskusile ustvariti poslovni model podjetja po najsodobnejših metodologijah, naučile se bodo pitchanja in skrivnosti hitrega prototipiranja.

Mentor bo Jure Verhovnik, strokovnjak s področja podjetniškega usposabljanja, lokalni podjetniki in bivši dijaki Gimnazije Ormož, ki so uspeli v poslovnem svetu.

Podjetniški vikend je brezplačen. Ob finančni podpori Ministrstva za gospodarski razvoj in tehnologijo aktivnosti financira javna agencija SPIRIT Slovenija.

Več informacij in prijave (devetošolcev): lenka.kecek-vaupotic@gimnazija-ormoz.si