V četrtek, 24. avgusta 2017, se začnejo pisni izpiti jesenskega roka mature in trajajo do vključno srede, 30. avgusta 2017. Začetek pisnih izpitov je vsak dan točno ob 9. uri. Kandidati pridete v šolo najmanj 30 minut prej. S seboj vedno prinesite dokument s fotografijo in dovoljene pripomočke pri posameznem predmetu (kemični svinčnik, svinčnik, radirko, trikotnik, šestilo, kalkulator, slovarje …). Mobiteli, ročne ure in druge elektronske naprave ter pomožni listki v izpitnem prostoru niso dovoljeni. Odložite jih v garderobi ali v tajništvu ŠMK SM. Njihovo posedovanje in uporaba veljata za hujšo kršitev pravil. Urnik pisnih izpitov na jesenskem roku splošne mature ste prejeli po elektronski pošti. Razpored po izpitnih prostorih in sedežni red sta vedno objavljena šele na dan pisanja izpita.

Ustni izpiti bodo potekali od 31. avgusta do 4. septembra  2017 po spodnjem razporedu.

  • SLOVENŠČINA: četrtek, 31. 8. 2017, ob 11.30 v učilnici št. 11
  • MATEMATIKA: petek, 1. 9. 2017, ob 12.00 v učilnici št. 11
  • ANGLEŠČINA: ponedeljek, 4. 9. 2017, ob 8.00 v učilnici št. 9

Natančni razporedi (datum, ura, izpraševalec in učilnica) bodo objavljeni tudi na šolski oglasni deski v četrtek, 24. avgusta 2017. Zaradi nemotenega dela izpitnih komisij pridite na ustne izpite 15-20 min prej, kot bo navedeno v seznamih.

Želimo vam veliko uspeha.

tajnica ŠMK SM: Tanja Galun Založnik, prof.

(Visited 80 times, 1 visits today)