V tem šolskem letu smo v Centru starejših občanov Ormož sklenili zadnje junijsko bralno srečanje 📖, ki ga izvajamo v okviru Meškovega leta 2024 in skupaj s Knjižnico Ormož. Dijakinje 1. letnika predšolske vzgoje – Neja, Marina, Ema, Sara, Nika in Neža – so prebirale Meškove pesmi in krajše zgodbe, povezane z odraščanjem, minevanjem in pomenu očetovstva. Mentorica mag. Aleksandra Štih je tokrat moderirala pogovor o prebranem. Na vseh srečanjih pa je sodelovala naša knjižničarka in koordinatorica projekta Aleksandra Gradišnik.

Bralna srečanja tako bogatijo naše izkušnje in razmišljanje o svetu, gradijo mostove med generacijami in krepijo bralno pismenost. Takšnih in podobnih srečanj si želimo še naprej!