Drage dijakinje, dragi dijaki,

tudi v tem šolskem letu bomo sodelovali pri projektu EPAS. V našem tretjem letu sodelovanja nameravamo še izboljšati naš rezultat, ki je bil že lani in predlani izjemen. Da to lahko dosežemo, potrebujemo seveda vas – vedoželjne, ustvarjalne, pogumne mlade ljudi, ki vas zanima dogajanje okrog nas.

Pod vodstvom štirih mentoric boste odkrivali nova znanja o Evropski uniji, ustvarjali prispevke za facebook, sodelovali v razpravah z evropskimi poslanci, pripravili aktivnosti ob Dnevu Evrope … Več vam bomo zaupali na prvem sestanku.

Vabimo vas, da se dobimo v ponedeljek, 26. septembra 2022, ob 14.00 v učilnici št. 1.

Veselimo se srečanja z vami!

Mentorice: Renata Bezjak, Tanja Galun Založnik, Lenka Keček Vaupotič in Dora Lenart

(Visited 74 times, 1 visits today)