Počitnice so se iztekle in Ormož je spet poln mladih srednješolcev. Letos še malo bolj dobesedno, saj se na Gimnaziji Ormož dogaja nekaj velikega – dograjujemo šolo. To za nas pomeni, da je na Hardeku 5a gradbišče in večina pouka bo zato potekala na različnih lokacijah, ki so nam jih prijazno dovolili uporabljati posamezniki v lokalnem okolju.

Na tem mestu velja posebna zahvala gospodu županu, Danijelu Vrbnjaku, ki nam je bil v veliko pomoč pri iskanju prostorov, v katerih bomo našim dijakom lahko omogočili kakovostno izvedbo pouka.

Seveda smo veseli, da je dijakov vsako leto več in nestrpno bomo čakali, da se vrnemo na Hardek v nove prostore. Do takrat se bomo pa malo več gibali po Ormožu in tudi tako skrbeli za »zdrav duh v zdravem telesu«.