Ob koncu leta, tudi šolskega, običajno delamo pregled. Lepega, manj lepega, dogodkov, dosežkov … Na Gimnaziji Ormož nam je pomembno, da gradimo uspešno skupnost. Pri tem imamo v mislih zlasti to, da nam je skupno bivanje prijetno, da smo drug z drugim spoštljivi, prijazni, da smo vsak zase mirni, srečni, samozavestni, odgovorni … In potem tudi učni uspehi in dosežki ne izostanejo.

Zadnji šolski dan smo podelili nagrade tistim dijakinjam in dijakom 4. letnika, ki so bili v času šolanja še posebej uspešni in prizadevni. Naj nam bodo navdih in motivacija za naprej! Hkrati smo podelili zlata in srebrna priznanja na različnih tekmovanjih na državnem nivoju.

Prilagamo nekaj fotoutrinkov s proslave ob dnevu državnosti in zaključne prireditve s podelitvijo nagrad, ki so jo pripravili dijaki 3. letnika predšolske vzgoje.

Iskrene čestitke vsem in lepe počitnice! ⛱

(Visited 456 times, 1 visits today)