DRŽAVNO SREDNJEŠOLSKO TEKMOVANJE V STRELJANJU

Dijaki Gimnazije Ormož smo med drugim tudi odlični strelci in zato tudi letošnje srednješolsko državno tekmovanje v streljanju, ki je potekalo 26. marca 2013 na strelišču Ljubljana – Rudnik, ni minilo brez nas. Tekmovanja se je udeležilo pet dijakov: Petra Vernik, Urška Kuharič, Matjaž Pleh, Žan Tomažič in Lea Rajh. Dijakinje so streljale s standardno zračno puško in s 1060. krogi osvojile drugo mesto, boljša je bila le ekipa dijakinj iz Gimnazije Franca Miklišiča Ljutomer. Med posameznicami pa je Petra Vernik s 384. krogi dosegla prvo mesto v državi. Žan Tomažič, Matjaž Pleh in Petra Vernik so streljali tudi z zračno pištolo in ekipno osvojili drugo mesto, med posameznicami pa je Petra zasedla tretje mesto.

Dijaki smo znova dokazali, da smo majhna gimnazija z veliko dosežki!

Čestitamo!

Lea Rajh

 

(Visited 62 times, 1 visits today)