Dragi dijaki, prostovoljci,
vsi, ki želite sodelovati v decembrskih dogodkih, se lahko udeležite naslednjih:

1. decembrske delavnice Dobro je delati dobro, na kateri boste izdelovali darilca za stanovalce Centra starejših občanov Ormož (delali boste pujske za srečo iz Das mase, če bo dovolj časa tudi škatlice). Morda lahko to idejo izkoristite in svojim najdražjim letos sami izdelate darila …

2. Obdarovanja stanovalcev Centra starejših občanov Ormož, ki bo 10. 12. 2019 ob 12.00 (z bendom Gimnazije Ormož).

3. V petek, 6. 12. 2019, ob 19.00 bo gRajski center za družine imel stojnico na Severolandiji, v sodelovanju z MCO. Pripravili bodo kolo sreče z vprašanji in nagradami. Tudi tukaj bi bili veseli prostovoljske pomoči.

Prostovoljci, prijavite se pri prof. Poloni Kosec Krajnc.

(Visited 33 times, 1 visits today)