Dragi dijaki,
vam domače knjižne police zasedajo knjige, ki ste jih že prebrali in jih ne potrebujete več? Vabimo vas, da jih podarite drugim dijakom in zaposlenim na šoli. V zameno pa si boste lahko izbrali knjigo, ki jo bo prinesel nekdo drug.

Knjige bomo zbirali v šolski knjižnici do 14. aprila 2022. Knjige, ki jih boste podarili, naj bodo aktualne in lepo ohranjene ter primerne za srednješolce in odrasle. Če želite, lahko priložite tudi posvetilo, misel ali citat za bodočega bralca.

V četrtek, 14. aprila 2022, bo 7. šolsko uro v šolski knjižnici potekala izmenjava knjig.
Vsi, ki boste prispevali knjige, si boste lahko izbrali drugo in jo odnesli domov.
Kolikor knjig boste podarili – toliko jih boste lahko izbrali.

Lepo vabljeni k sodelovanju.

MENJAJ BRANJE IN SANJE

(Visited 67 times, 1 visits today)