Ne sprijazni se s povprečnim spominom. Izboljšanje lastnega spomina je posebna sposobnost, ki jo je mogoče doseči s preprostimi triki. Preden začneš izboljševati svoj spomin, moraš verjeti, da ga je mogoče izpopolniti. 🙂

Si želiš hitro in trajno zapomniti zgodovinske datume in dogodke? 📆 🕒 Se moraš naučiti veliko tujih besed? Matematičnih, fizikalnih in kemijskih formul? Geografskih značilnosti držav sveta? Veliko podatkov o pesnikih in pisateljih ter njihov življenjepis? Veliko decimalk števila pi? Telefonsko številko sošolke? 1️⃣2️⃣3️⃣ Na delavnici bomo dijaki in učenci spoznali nekaj tehnik pomnjenja.

Prijave do 12. 10. 2020:

https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=m6TQdp8V6UKgaJdYMj2UIoAGuQpOEgNMoUdc88hisJRUQVdCRlhTRDVVTzFXRFpPNVRKUEFCOTBBNSQlQCN0PWcu&fbclid=IwAR2ZBj_qcJp9CxYGSipAMe5Ilaf9eHiAXaGJpB0g4szPZk3QzpYuNlns9-E
Prijava na delavnice
(Visited 109 times, 1 visits today)