Si želiš hitro in trajno zapomniti zgodovinske datume in dogodke? Se moraš naučiti veliko tujih besed? Matematičnih, fizikalnih in kemijskih formul? Geografskih značilnosti držav sveta? Veliko podatkov o pesnikih in pisateljih ter njihov življenjepis? Veliko decimalk števila? Telefonsko številko sošolke?

Na delavnici Kako pomnijo Memofriki?, ki bo v četrtek, 14. oktobra 2021, ob 16. uri v Gimnaziji Ormož, bomo spoznali nekaj tehnik pomnjenja … Vljudno vabljeni učenci osnovnih šol in dijaki.

Prijava na delavnico: https://forms.office.com/r/uJYVYrZAsW.

Ne sprijazni se s povprečnim spominom. Izboljšanje lastnega spomina je posebna sposobnost, ki jo je mogoče doseči s preprostimi triki. Preden začneš izboljševati svoj spomin, moraš verjeti, da ga je mogoče izpopolniti.

(Visited 51 times, 1 visits today)