Pred pričetkom jesenskega roka mature 2015

24. avgusta 2015 se pričnejo pisni izpiti jesenskega roka in trajajo do vključno 28. avgusta 2015. Začetek pisnih izpitov je vsak dan točno ob 9.00 uri. Kandidati pridete v šolo najmanj 30 minut prej. S seboj vedno prinesite dokument s fotografijo in dovoljene pripomočke pri posameznem predmetu (kemični svinčnik, svinčnik,radirko, trikotnik, šestilo,  kalkulator,  slovarje  …). Mobiteli,  ročne  ure  in druge elektronske naprave ter pomožni listki  v izpitnem prostoru niso dovoljeni. Odložite jih v garderobi ali v tajništvu ŠMK SM. Njihovo posedovanje in uporaba veljata za hujšo kršitev pravil. Urnik pisnih  izpitov  na  jesenskem  roku  splošne ste prejeli po elektronski pošti. Sedežni redi so vedno objavljeni šele na dan pisanja izpita v avli šole.  Ustni izpiti bodo potekali od 31. 8. do 2. 9. 2015. Kandidati imate po en ustni izpit na dan. Natančne ustne razporede (datum, ura, izpraševalec in učilnica) boste prejeli po elektronski pošti. Zaradi nemotenega dela izpitnih komisij pridite na ustne izpite 15-20 min prej, kot bo navedeno v seznamih. Na maturi veljajo izpitna pravila. Želimo vam veliko uspeha.

tajnica ŠMK SM
Tanja Galun Založnik, prof.

(Visited 45 times, 1 visits today)