Izvajanje programov nadaljnjega poklicnega izobraževanja in  usposabljanja v letih 2018-2022

Gimnazija Ormož sodeluje kot partnerska šola pri izvajanju projekta Munera – izvajanje programov nadaljnjega poklicnega izobraževanja in  usposabljanja v letih 2018-2022. Izvajali bomo različne programe usposabljanj za zaposlene, ki bodo za udeležence brezplačni. Namen projekta je povečati vključenost zaposlenih v programe nadaljnjega poklicnega izobraževanja in usposabljanja, izboljšati njihove kompetence zaradi potreb na trgu dela in obogatiti njihov osebni razvoj ter delovanje v sodobni družbi. Ciljna skupina so zaposlene osebe iz vseh starostih skupin.

Koordinatorica: Renata Bezjak, prof. (renata.bezjak@gimnazija-ormoz.si)

Osnovna stran projekta: http://www.munera3.si/

 

Programi, ki jih izvajamo v okviru projekta:

  • Vzgoja lastne energije za zdravo, dolgo in srečno življenje
  • Z glasbeno govorico po Willems pedagoških načelih v vrtec in prvo triado OŠ z vključevanjem otrok s posebnimi potrebami
  • Jezik stroke kot orodje za profesionalno in osebno rast učitelja, vzgojitelja, pedagoga

 

Izobraževanj do nadaljnjega ne izvajamo zaradi porabe finančnih sredstev.


Naložbo sofinancirata Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada in Republika Slovenija.

(Visited 409 times, 1 visits today)