Želiš na šolo po meri dijaka? Želiš delati odgovorno v dobri komunikaciji s profesorji? Si želiš znanj za življenje? Gimnazija Ormož ti v svojem varnem in naravnem okolju ponuja vse to in še mnog več. Vabimo te, da postaneš naš dijak. Izobražujemo za programa splošna gimnazija in strokovni program predšolska vzgoja. Naše vrednote so strokovna znanja, vseživljenjsko učenje, kvalitetni medsebojni odnosi. To so naše prednosti, pri nas je pomemben vsak dijak, smo sodobna šola na poti k odličnosti. Vzgajamo za samostojnost, ustvarjalnost, humanitarnost.

Pridi nas obiskat 10. in 11. februarja 2017 na informativna dneva in se prepričaj, v čem smo posebni in drugačni. Gimnazija Ormož – prava izbira zate!

informativni_GO_A4-01