V torek, 19. marca 2019, je v Športni dvorani Velika Nedelja potekalo srednješolsko polfinalno tekmovanje v rokometu za dijakinje. Prvo tekmo so domačinke igrale proti ekipi 1. gimnazije v Celju in morale priznati premoč Celjankam. V drugi tekmi sta se pomerili ekipi ŠC Novo mesto in I. gimnazije v Celju. V tretjo tekmo so naše dijakinje pod vodstvom trenerjev Uroša Krstiča in Saše Prapotnika stopile borbeno in od prve sekunde vodile tekmo. Z vso borbenostjo so premagale ekipo ŠC Novo mesto in se poleg ekipe I. gimnazije v Celju uvrstile v finale, v katerem se bodo pomerile 4 najboljše šole v Sloveniji. Iskrene čestitke ekipi in trenerjema!

Rezultati:

  • Gimnazija Ormož : I. gimnazija v Celju – 9 : 14
  • ŠC Novo mesto : I. gimnazija v Celju – 17 : 13
  • Gimnazija Ormož : ŠC Novo mesto – 15 : 11

 

(Visited 495 times, 1 visits today)