Pogosto se sprašujemo, kje so zdaj punce in fantje, ki so včasih »gulili« naše srednješolske klopi. Vedno smo veseli, ko katerega izmed njih srečamo, izvemo, kaj počne, kam ga je odneslo življenje … Srečujemo jih v različnih ustanovah, beremo o njih v časopisu, jih vidimo na televiziji, FB …

Tokrat smo tri izmed njih povabili, da z nami poklepetajo o svoji življenjski poti, pa tudi, da skupaj obudimo kakšen srednješolski spomin. Vabljeni, da se nam pridružite na Zoom klepetu z bivšimi dijaki.

Klepetali bomo v četrtek, 25. novembra 2021, od 16.20 do 17.30. Z nami bosta David Sok in Bojan Lah, dijaka naše prve generacije. Danes sta mednarodno priznana rokometna sodnika, sicer pa po poklicu Bojan – direktor področja za potrošniško izkušnjo pri Studiu Moderna, David pa fizioterapevt, ki ima svojo ambulanto, zaposlen pa je tudi na Ortopedski kliniki v Ljubljani. Poleg njiju bo z nami še Miha Magdič, prav tako fizioterapevt, ki je svojo trenutno službo našel v Dubaju.

Prepričani smo, da bo zanimivo prisluhniti njihovim zgodbam.


Povezava do klepeta:
https://arnes-si.zoom.us/j/95363054518…

Meeting ID: 953 6305 4518
Passcode: Gimnazijci

(Visited 166 times, 1 visits today)