Pred nami je praznični teden. Od 21. do 24. decembra bomo imeli pouk na daljavo malo drugače. Odpočijte si od tradicionalnega šolskega dela, tudi od računalnika (kolikor bo mogoče), ter se poglobite v namen in smisel decembrskih praznikov. 

Program predvideva nekaj skupnih dejavnosti in številne izbirne dejavnosti/delavnice. Vsak dan izberete vsaj eno dejavnost/delavnico. Navodila in program ste prejeli po e-pošti.

Pošljite fotografijo izdelka, posnetek, vtis, komentar o dejavnostih/delavnicah v spletno učilnico GO: Oddelki / Razredi (skupno)

Raziskujte naše delavnice/dejavnosti in izberite glede na interese. Bodite organizatorji svojega časa in dela, sprostite se, zabavajte se, ustvarjajte, izdelujte, gibajte se in ugasnite računalnik. Naredite si ta zaključek korona leta  po svoje in se veselite drobnih, majhnih stvari v življenju. 

Vaši profesorji z ravnateljico


(Visited 89 times, 1 visits today)