Dragi dijaki, spoštovani starši!
 

Danes se začenja nekoliko drugačno šolsko delo. Radi bi vam posredovali nekaj nasvetov:

  • zadihajte, sprostite se, če se vam le da, malo potelovadite :),
  • pojdite na sveži zrak tekom dneva,
  • berite, premišljujte, pišite, rišite, ustvarjajte, poslušajte glasbo, igrajte (se),
  • pospravite, skuhajte kaj, poglejte kakšno dobro oddajo,
  • pokličite koga, delite prijazne besede in dobre misli …
Življenje se je upočasnilo, izkoristimo ta čas (tudi) za to, da poslušamo, vidimo, doživimo … vse tisto, za kar sicer ne najdemo časa. Ukvarjajmo se s sabo, z naravo, s svojimi bližnjimi. No, pa tudi s šolo 🙂
 
Pouk bomo v skladu z navodili izvajali na daljavo, preko spletnih učilnic, elektronske pošte, socialnih omrežij … Ker so vsi ti kanali trenutno zelo obremenjeni, prosimo za potrpežljivost, ko kaj ne deluje.
Kolektiv Gimnazije Ormož
(Visited 28 times, 1 visits today)