Naša mlada pesnica Nina Marin je svoje mladostne poglede na svet in življenje predstavila v četrtek, 13. 4. 2023, v Knjižnici Ormož, kjer se je z njo pogovarjala knjižničarka Marijana Korotaj. Pesniško zbirko Violetta Bloom je ilustrirala nadarjena likovnica in Ninina sošolka Sara Prosnik, ki je prav tako sodelovala v pogovoru. 

Kulturni dogodek so popestrile dijakinje gimnazijskega benda pod vodstvom profesorja Aleša Lubija in recitatorka Zoja, ki je interpretirala nekaj pesmi iz zbirke.

Ob podpori profesoric mag. Aleksandre Štih, mag. Blanke Erhartič Kralj in Janje Rudolf je knjiga izšla v okviru projekta Objem.

Hvala ormoški knjižnici za sodelovanje in lep kulturni dogodek. Takšnih skupnih prireditev si želimo še več.

Če želite brati, vabljeni v knjižnico!

(Visited 222 times, 1 visits today)