Ko gre zares!

V soboto, 27. maja 2017, se začnejo pisni izpiti spomladanske mature in trajajo do vključno petka, 9. junija 2017. Začetek pisnih izpitov je vsak dan točno ob 9. uri. Kandidati pridete v šolo najmanj 30 minut prej. S seboj vedno prinesite dokument s fotografijo in dovoljene pripomočke pri posameznem predmetu (kemični svinčnik, svinčnik, radirko, trikotnik, šestilo, kalkulator, slovarje …). Mobiteli, ročne ure in druge elektronske naprave ter pomožni listki v izpitnem prostoru niso dovoljeni. Odložite jih v garderobi ali v tajništvu ŠMK SM. Njihovo posedovanje in uporaba veljata za hujšo kršitev pravil. Urnik pisnih izpitov na spomladanskem roku splošne mature najdete v maturitetnem koledarju. Razpored po izpitnih prostorih in sedežni red sta vedno objavljena šele na dan pisanja izpita.

Ustni izpiti bodo potekali od 14. do 21. junija 2017. Kandidati imate po en ustni izpit na dan. Natančni razporedi (datum, ura, izpraševalec in učilnica) bodo objavljeni na šolski oglasni deski po 5. juniju 2017. Zaradi nemotenega dela izpitnih komisij pridite na ustne izpite 15-20 min prej, kot bo navedeno v seznamih.

Želimo vam veliko uspeha.

tajnica ŠMK SM: Tanja Galun Založnik, prof.

(Visited 44 times, 1 visits today)