Ko gre zares!

V soboto, 28. maja 2016, se pričnejo pisni izpiti spomladanske mature in trajajo do vključno petka, 10. junija 2016. Začetek pisnih izpitov je vsak dan točno ob 9. uri. Kandidati pridete v šolo najmanj 30 minut prej. S seboj vedno prinesite dokument s fotografijo in dovoljene pripomočke pri posameznem predmetu (kemični svinčnik, svinčnik, radirko, trikotnik, šestilo, kalkulator, slovarje …). Mobiteli, ročne ure in druge elektronske naprave ter pomožni listki v izpitnem prostoru niso dovoljeni. Odložite jih v garderobi ali v tajništvu ŠMK SM. Njihovo posedovanje in uporaba veljata za hujšo kršitev pravil. Urnik pisnih izpitov na spomladanskem roku splošne mature najdete v maturitetnem koledarju. Razpored po izpitnih prostorih in sedežni red sta vedno objavljena šele na dan pisanja izpita.
Ustni izpiti bodo potekali od 15. do 22. junija 2016. Kandidati imate po en ustni izpit na dan. Natančni razporedi (datum, ura, izpraševalec in učilnica) bodo objavljeni na šolski oglasni deski po 10. juniju 2016. Zaradi nemotenega dela izpitnih komisij pridite na ustne izpite 15-20 min prej, kot bo navedeno v seznamih.

Želimo vam veliko uspeha.

tajnica ŠMK SM:
Tanja Galun Založnik, prof.

(Visited 43 times, 1 visits today)