V sredo, 27. januarja 2010, je bilo v dvorani Golovec v Celju polfinale srednješolskega prvenstva v rokometu za dijake.

Rokomet polfinale

Na polfinale so se uvrstile štiri ekipe: Gimnazija Ormož, Srednja gradbena šola Maribor, Gimnazija Šiška in I. gimnazija v Celju, vendar se ga ekipa Srednje gradbene šole Maribor ni udeležila. V času od enajste do petnajste ure smo zato lahko bili priča le trem tekmam (ekipe so igrale vsaka z vsako). Izmed treh ekip sta se v finale uvrstili dve, in sicer GIMNAZIJA ORMOŽ in I. gimnazija v Celju. Ormoški gimnazijci so Celjane premagali s 17:15, proti Šiški pa so izgubili le za en gol, s končnim rezultatom 18:19. Naše rokometaše smo spremljali tudi navijači, ki smo bili nad njihovo igro absolutno navdušeni, saj so pokazali svojo borbenost in talent ter se borili z najboljšimi močmi vse do zadnjega. Med tekmami pa seveda ni manjkalo napetosti in veselja, najbolj pa so trpeli naši glasovi, ki smo jih izkoristili do zadnjega (za kar nam ni žal). Fantom sporočamo, da smo na njih izredno ponosni in jim želimo ogromno uspehov v finalu, ki se ga vsi skupaj že veselimo in upamo na najboljši rezultat.

Eva Lorenčič, 3. b

(Visited 62 times, 1 visits today)