PEVSKI ZBOR GIMNAZIJE ORMOŽ

Pevce v našem zboru združuje veselje do glasbe, užitek v skupnem muziciranju, spoštljivost v raziskovanju starih in radovednost v odkrivanju novih poti umetnosti ter druženje s prijatelji, ki svoj prosti čas namenjajo skupnim ciljem.

V tekočem šolskem letu 2011/ 2012 želimo ob rednem delovanju 16 – članske zasedbe pripraviti umetniško prepričljive izvedbe vsebinsko zaokroženih glasbenih projektov, koncertnih in priložnostnih nastopov ter slovensko zborovsko poustvarjalnost predstaviti tudi širši publiki.

Tudi letošnjo pevsko sezono se bomo odpravili na intenzivne vaje v slovensko hribovje,   kjer bomo skupaj ustvarjali zvočno podobo našega zbora, saj se bomo predstavili na številnih prireditvah v domačem kraju, pa tudi širše.

Vaje zbora se odvijajo dvakrat tedensko – v ponedeljek in petek od 7.10 do 7.55 ure.

K sodelovanju ste vljudno vabljeni vsi novi pevci in pevke, tudi tisti ”brez velikih glasbenih izkušenj.”

Ustvarjajmo in delimo lepoto glasbe skupaj!

(Visited 81 times, 1 visits today)