Danes, ko skoraj vse poteka na daljavo, bomo preizkusili, kako pa poteka na daljavo peka medenjakov. Ni treba, da smo kuharski mojstri, da bi nam uspelo. »Es ist kinderleicht!«

Zagotovo bomo ob delu vsak v svoji kuhinji s pomočjo telefona ali tablice uživali v kramljanju z gospo Ute Bender. Prihaja iz Nemčije in že vrsto let živi in dela v Sloveniji. V nemščini ali slovenščini nam bo predstavila adventni čas v Nemčiji. Dobimo se 17. decembra 2020 ob 16.15 prek videokonference v Zoomu.

Učenci se lahko na delavnico prijavite do 15. decembra 2020 s pomočjo obrazca: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=m6TQdp8V6UKgaJdYMj2UIoAGuQpOEgNMoUdc88hisJRUQVdCRlhTRDVVTzFXRFpPNVRKUEFCOTBBNSQlQCN0PWcu

Prijavljenim učencem bomo poslali navodila in povezavo do videokonference.

Koordinatorica: Tanja Galun Založnik

(Visited 31 times, 1 visits today)