Gimnazija Ormož organizira tridnevni glasbeni tabor “Mamma Mia”, ki bo potekal od srede, 28. avgusta, do petka, 30. avgusta 2019, v prostorih gimnazije. Vabimo vse nadarjene učence glasbenike (pevce in instrumentaliste), ki so starejši od 12 let. Veseli bomo tudi solistov, saj bomo prepevali in igrali skladbe znane švedske skupine Abba (Mamma Mia, Chiquitita, Fernando, Waterloo, Dancing Queen, The Winner Takes It All …)

Pevce bo v živo spremljala skupina Recesija band. V zboru in orkestru pod vodstvom profesorja Aleša Lubija bodo sodelovali tudi dijaki gimnazijskega pevskega zbora in benda. Udeleženci tabora bodo vadili in prespali v Gimnaziji Ormož, organizirali bomo tudi številne druge dejavnosti (karaoke, družabne igre in razvedrilne dejavnosti).

Zaključni koncert bo v petek, 30. avgusta 2019, na ormoškem bazenu.

Kotizacija za tri dni je 30 €. Če bo število prijavljenih premajhno, tabora ne bomo izpeljali. Prijave pošljite do 11. julija 2019 na e-naslov aleslubi@gmail.com.

(Visited 45 times, 1 visits today)