Dragi maturantje,

bliže se datum pisanja eseja pri maturitetnem izpitu iz SLO, in sicer v sredo, 4. maja 2022. Na ta dan nimate pouka.

Začetek izpita je ob 9. uri. V šolo pridete najmanj 30 minut prej. S seboj prinesite dokument s fotografijo in dovoljene pripomočke (kemični svinčnik ali nalivno pero). Pri sebi lahko imate vodo v prozorni plastenki. Mobiteli, druge elektronske naprave, ročne ure in pomožni listki v izpitnem prostoru niso dovoljeni. Njihovo posedovanje in uporaba veljata za hujšo kršitev pravil, kandidatu se izreče prekinitev reševanja. Elektronske naprave izklopite in odložite v garderobi.

Informacije o izpitnem prostoru vam bom posredovala individualno preko elektronske pošte dan pred izpitom.

Na maturi veljajo izpitna pravila.

Tanja Galun Založnik,
tajnica ŠMK SM

(Visited 92 times, 1 visits today)