Spoštovani dijaki,

še ne veste, kje in kako boste nadaljevali svojo karierno pot? Na katero fakulteto se boste vpisali? Kako izgleda vaš poklic?

Letošnji Dan odprtih vrat slovenskega gospodarstva bo v četrtek, 28. novembra 2019 ob 16.30. Dogodek poteka v podjetjih po vsej Sloveniji – seznam vseh prijavljenih podjetij najdete na www.odkrijsvojtalent.si, kjer je možna individualna ali skupinska prijava.

Podjetja na ta dan odprejo svoja vrata prav zato, da dijaki in tudi starši spoznate različne perspektivne poklice, zanimiva delovna okolja, veščine, ki jih boste potrebovali, ter zaposlene, ki te poklice že opravljajo. Odločitev glede izbire nadaljnjega izobraževanja in zaposlitve je velikokrat zahtevna, zato je to priložnost, da v praksi spoznate svoj bodoči poklic.

Prijava je možna prek spletnega obrazca (http://www.odkrijsvojtalent.si/) in tudi preko mobilnih telefonov.
Na http://www.odkrijsvojtalent.si/ je objavljen SEZNAM podjetij po regijah.
DOGODEK je objavljen tudi na Facebooku, Twitterju in kanalih GZS.

Vljudno vabljeni k soustvarjanju Dneva odprtih vrat slovenskega gospodarstva – kreirajmo priložnost mladim danes za jutri!

(Visited 19 times, 1 visits today)