PROJEKTNA DNEVA “VINO – NEVARNOST IN PRILOŽNOST”

V okviru dveletnega projekta “Vino – nevarnost in priložnost” bomo v času martinovanja, 7. in 8. novembra 2013, izpeljali projektna dneva.

Za vse dijake bomo izpeljali petnajst delavnic, ki trajajo najmanj dve šolski uri:

• Oblikovanje izdelkov iz plutovinastih zamaškov,
  • Vinske pesmi,
  • Je Ormož turistični kraj?,
  • Spletne križanke in kvizi,
  • Foto knjiga,
  • Izdelava voščilnic,
  • Risanje stripov,
  • Določanje celokupne kisline v vinu,
  • Mikroskopiranje – glive kvasovke,
  • Ustvarjalno pisanje,
  • Izdelava okraskov za torte,
  • Glasbena delavnica,
  • Oblikovanje vinskih etiket,
  • Debata,
  • Priprava slovarja vinogradniških besed.

Vsi dijaki boste izbrali in se udeležili treh delavnic, na katere se boste prijavili v spletni učilnici PROJEKT “VINO –NEVARNOST IN PRILOŽNOST”.

Dijaki 1., 2. in 3. letnikov boste obiskali psihiatrično bolnišnico v Ormožu, si ogledali debato na skupnem delu v jedilnici šole in se pridružili programu martinovanja v Beli dvorani in Unterhundu.

NAVODILA ZA PRIJAVO NA DELAVNICE:

Na delavnice se do 5. novembra 2013 (do 15.00) prijavite v spletni učilnici PROJEKT “VINO –NEVARNOST IN PRILOŽNOST”. Število dijakov v posameznih delavnicah je omejeno. Prijaviti se morate na tri* delavnice:

• PRIJAVA NA 1. PROJEKTNO DELAVNICO (7. 11. 2013 – 1. in 2. šolska ura)
  • PRIJAVA NA 2. PROJEKTNO DELAVNICO (7. 11. 2013 – 3. in 4. šolska ura ali 8. 11. 2013 – 3. in 4. ura)
  • PRIJAVA NA 3. PROJEKTNO DELAVNICO (7. 11. 2013 – 5. in 6. šolska ura)
  • PRIJAVA NA PROJEKTNO DELAVNICO (8. 11. 2013 – 3. in 4. šolska ura) – samo za dijake 1. a in 3. b

*Na delavnico Vinske pesmi (pevski zbor, bend – 1. in 2. šolsko uro) se ni potrebno prijaviti.

Glej urnik obeh dnevov!