Izvajanje programov nadaljnjega poklicnega izobraževanja in  usposabljanja v letih 2018-2022

Gimnazija Ormož sodeluje kot partnerska šola pri izvajanju projekta Munera3 – izvajanje programov nadaljnjega poklicnega izobraževanja in  usposabljanja v letih 2018-2022. Izvajali bomo različne programe usposabljanj za zaposlene, ki bodo za udeležence brezplačni. Namen projekta je povečati vključenost zaposlenih v programe nadaljnjega poklicnega izobraževanja in usposabljanja, izboljšati njihove kompetence zaradi potreb na trgu dela in obogatiti njihov osebni razvoj ter delovanje v sodobni družbi. Ciljna skupina so zaposlene osebe iz vseh starostih skupin.

Koordinatorica: Renata Bezjak, prof.

 

Programi, ki jih izvajamo v okviru projekta:

  • Vzgoja lastne energije za zdravo, dolgo in srečno življenje
  • Z glasbeno govorico po Willems pedagoških načelih v vrtec in prvo triado OŠ z vključevanjem otrok s posebnimi potrebami
  • Jezik stroke kot orodje za profesionalno in osebno rast učitelja, vzgojitelja, pedagoga